KUDÜS TURU - UHDE Turizm

KUDÜS TURU

Gidiş Tarihi: ( 28.11.2017 )            Dönüş Tarihi: ( 02.12.2017 )        Fiyat: ( 595 $

Ekonomik Kudüs Turu 

28 KASIM – 02 ARALIK  BETHLEHEM BÖLGESİNDE 4* OTELDE Yarım Pansiyon Konaklama (4 Gece 3 Gün) PEGASUS HAVAYOLLARI İLE SABİHA GÖKÇEN HAVAALANINDAN TARİFELİ UÇUŞ MESCİD-İ AKSA"DA CUMA NAMAZI 


Önemli Açıklama;  Değerli konuklarımız, Bu turumuzda seyahatlerimiz Akşam gidiş Sabah dönüş şeklinde yapılacaktır. 4 Gece Otel konaklamamız olacak ve gezilecek yerlerin tamamı ziyaret edilecektir. 3 Tam gün dolu dolu gezme şansımız olacak. Ayrıca otelimiz Mescid-i Aksa bölgesine araçla 15 dakika mesafede(Bethlehem Bölgesi). Sizlere tüm vakit namazlarınızda Mescid-i Aksa"da namaz kılabilmeniz için araç organize edilecek. Seyahatlerimiz grup şeklinde olacaktır. 


  1.GÜN:İSTANBUL-YAFA-TELAVİV İstanbul  Sabiha Gökçen Havaalanına Dış  hatlar  gidiş  terminalinde saat 20.00"da buluşma. 22.45 Tel Aviv uçağına yerleşme ve Tel Aviv"e hareket. (Uçuş süresi 1 saat 50 dakika)Tel Aviv uluslararası Ben Gurion havaalanına yerel saat ile 23.50"de varış. Aracımızla buluşma ve otele hareket.  

   2.GÜN: ÖLÜDENİZ –ERİHA - AL HALİL – NEBİ MUSA Dileyen misafirlerimiz  için Mescid-i Aksâ" da sabah namazı. Kahvaltı ve saat 08.00"da tur için El- Halile hareket. El-Halil"de; Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf Peygamberlerin ve zevcelerinin kabirlerini ziyaret. Ardından Halhul Kasabasındaki Yunus Peygamberin kabrinin ziyaretinin ardından deniz seviyesinden 4oo m. aşağıda bulunan, Lut Gölü"nden sonra dünyanın en eski şehirlerinden bir diğeri olan Eriha"ya geçiş. Öğle yemeğinin ardından Lut Gölü"ne hareket, Hz. Musa"nın kabri ve Külliyesine ziyaret için hareket edilecektir. Burada kılınacak akşam namazının ardından Kudüs"e transfer. Otele dönüş, akşam yemeği ve isteyenler için Mescid-i Aksa" daki yatsı namazından sonra otelde geceleme. Ararat Hotel 4*, Paradise Hotel4* vb. Bethlehem Bölgesi 

   3.GÜN: KUDÜS - YAFA - TEL AVİV  Otelde kahvaltıdan sonra Eski Osmanlı kenti olan Yafa"ya hareket. 1.5 saatlik mola. Sultan Mahmud Camii ve külliyesi ile diğer Osmanlı Camileri ve eserlerinin görülmesi, sahil gezintisi. Belirtilen saatte toplanma ve Kudüs"e hareket. Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama. Ararat Hotel 4*, Paradise Hotel4* vb. Bethlehem Bölgesi 

    4.GÜN: KUDÜS- ZEYTİNDAĞI – MESCİD-İ AKSA Dileyen misafirlerimiz  içinMescid-i Aksâ" da sabah namazı. Ardından otelimizde saat 06.00-07.30 arası sabah kahvaltısı. 08.00" da tur için Zeytin Dağına hareket(10 dk.), buradan kuşbakışı Kudüs" ü temâşâ ve uzunca bir bilgilendirme molası, Daha sonra Sahabî Selman El-Farisî ve Râbia"tül Adeviyye türbelerini ziyaret. Sonrasında Hazreti Meryem ve ana ve babasının medfun bulunduğuna inanılan Kilise ile Hazreti Davud türbesini ziyaret. Mescid-i Aksa, Kubbet"t-üs-Sahra , Mirac" ta Peygamberimizin üzerinden göklere ve ötesine yükseldiği Muallak Taşı ve Mirac Gecesi kendisini Mekke" den Kudüs" e binek olarak getiren Burak" ı bağladığı Burak Mescidi ile tarihi Mervan Camiini ziyaret. Sonra Burak (Ağlama) Duvarı, tarihi Kıyamet Kilisesi, ve Hz.Ömer Camiini ziyaret. Kalan zamanda akşama kadar eski Kudüs Çarşılarında gezinti. Otelde 18.30-20.30 arası akşam yemeği. Yemekten sonra Mescid-i Aksa"da ibadet. Otele dönüş ve konaklama. Ararat Hotel 4*, Paradise Hotel4* vb. Bethlehem Bölgesi  

   5.GÜN:  KUDÜS-TEL AVİV-İSTANBUL Otelden erken (03.00 civarı) saatte ayrılış. Telaviv Havalimanına hareket. İşlemler sonrası Saat 07.20"de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına  hareket ve 10.35"de varış. Keyifli turumuzun sonu.  Önemli Not; Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.


İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI: 595$ / TEK KİŞİLİK ODA:620$

7-11 YAŞ ÇOCUK:550$ / 3-6 YAŞ ÇOCUK 450$ / 0-2 YAŞ BEBEK:230$ HİZMET DETAYLARI

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* İstanbul – Tel Aviv / Tel Aviv İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

* Programda belirtilen gezi ve ziyaretler

* Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri

* 4* otellerde 4 Gece Konaklama(Bethlehem Böl.)

* Sabah kahvaltıları

* Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)

* Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti

* Profesyonel rehberlik hizmeti

* Vize ve Teminat Ücreti

* Zorunlu seyahat sigortası

* Yemeklerde ve molalarda alınacak içeceklerMutlaka Okuyunuz 

Turumuzla İlgili Önemli Notlar; 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır. 

Vize ile ilgili önemli notlar; 

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Liste vizesi alındığından pasaportlara vize vurulmamaktadır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve acentemizden temin edilecek vize başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri içinde vize liste vize alınmaktadır. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuyaaittir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye"den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.Banka Hesapları

Banka Hesapları

Banka Hesapları

Duyuru & Haberler
Galeri
Bize Ulaşın
UHDE Turizm
Sosyal Medya:
UHDE Turizm © 2017. Tüm Hakları Saklıdır.